Carpe Diem Centrum

Carpe Diem Centrum Medycyny Estetycznej Sp. z o.o. S.K.A. oferuje kompleksową, profesjonalną opiekę lekarską z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej, dermatologii oraz endokrynologii.

Dysponujemy najnowocześniejszym i sprawdzonym sprzętem posiadającym wszelkie niezbędne certyfikaty i dopuszczenia do użytkowania oraz światowej klasy preparatami i kosmetykami gwarantującymi trwałość i efektywność zabiegów. Dzięki nim przeprowadzamy liposukcje laserowe, resurfacing, redukujemy rozstępy, blizny, przebarwienia, zamykamy rozszerzone naczynia, wykonujemy depilację owłosienia, redukujemy miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej i cellulit. Nefretete to z greckiego Piękna, która nadchodzi. Nadszedł czas, by odkryć w sobie boginię. Sprawimy, by było to możliwe dla każdej z Pań. Nie chcemy Was zmieniać. W każdym człowieku jest piękno, które wystarczy tylko wydobyć. Nasi specjaliści będą niczym malarze, którzy muśnięciem pędzla odkrywają je światu. Mężczyźni także znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Panowie już nie wstydzą się dbać o urodę i coraz częściej odwiedzają gabinety medycyny estetycznej.

Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom – bo zadbany wygląd to dziś oznaka sukcesu. Sprostajcie wymaganiom współczesności, odwiedzając nasz salon!
W przyjemnej atmosferze, ciepłych wnętrzach i pod okiem wysokiej klasy specjalistów będą Państwo mogli poddać się całej gamie zabiegów z zakresu antiagingu czy remodelingu sylwetki, skorzystać z porad dietetyka oraz wizażysty, przejść metamorfozę.

Pierwsze oznaki starzenia nie będą Państwu spędzać snu z powiek. W naszym gabinecie walczymy ze wszystkimi uciążliwymi dla Państwa objawami, jak również zajmujemy się profilaktyką antystarzeniową.

Nasi specjaliści do każdego z Państwa podejdą indywidualnie, z pasją i powołaniem. Dzięki temu poczują się Państwo wyjątkowo, młodo – po prostu pięknie.
Nie ma na co czekać. Carpe diem, czyli chwytaj dzień! Zadbaj o siebie, zanim pojawią się pierwsze zmarszczki. Pozwól sobie na piękno!

Lokalizacja:
Adres: al. Komisji Edukacji Narodowej 98/U17
Kod pocztowy: 02-777
Miasto:
Dane kontaktowe:
Strona www: www.carpediempl.eu
Adres e-mail: carpediem@carpediempl.eu
Numer telefonu: 608 888 888
22 641 01 33

Polecane obiekty: