Boutique Hotel HOT_elarnia**** & DAY SPA SPA_larniakcal

Puszczykowo wielkopolskie

Początkowo, w podziemiach dawnej manufaktury w podpoznańskim Puszczykowie, powstała wypełniona artyzmem, inspirowana dawną industrialnością DAY SPA SPA_larniakcal. Dziś, 5 lat później ,na pełnych obrotach funkcjonuje kompleks, którego elementami składowymi są dodatkowo cieszący sie uznaniem 4**** boutique Hotel HOT_elarnia oraz urzekająca smakami i aromatami restauracja TASTE_it.

HOT_elarnia**** wyróżnia się indywidualnym i rozpoznawalnym charakterem. Jest to miejsce o wyjątkowej architekturze, zaprojektowane z wielką miłością do nowoczesnego designu.
Obecnie HOT_elarnia dysponuje 16 dwuosobowymi pokojami i łącznie 38 miejscami noclegowymi.

Bartosz Konieczny – architekt, niekonwencjonalnie łączy polskie tradycje z nowatorskimi inspiracjami. Reprezentacyjna droga skrajem lasu prowadzi do urokliwego budynku, którego pobielane ściany okala cokół z kamienia polnego, dach pokrywa gruba warstwa złocistej strzechy. Wpływu staropolskiej tradycji nie odnajdziemy jednak po przekroczeniu progów hotelu.

We wnętrzach HOT_elarni**** wzrok cieszy New Design Fabio Novembre i Marcel Wanders, a w pokojach zaskakują niebanalne akcenty Philippe Starck lub Patricia Urquiola. Na co warto zwrócić uwagę to fakt, iż pokojom w HOT_elarni**** nie nadano numerów. Goście odnajdują je kierując się kolorową mapą utkaną w dywanie. Każdy z oferowanych pokoi urzeka barwą, kształtem, indywidualną aranżacją, jak również doskonałym zagospodarowaniem przestrzeni.
ART_time – sztuka, miłość, pasja…

Hotel HOT_elarnia**** & SPA SPA_larniakcal to również miejsca dbające potrzeby ducha. W kwietniu 2010 obiekty rozpoczęły pracę nad eventami kulturalnymi. Ambicją spotkań z cyklu ART_time jest zapewnienie inspiracji dla duszy, zwrócenie uwagi na wartość sztuki poprzez odkrywanie różnych jej wymiarów. Chcąc uwodzić sztuką, pragniemy skupiać wokół siebie ludzi, którzy poprzez swój unikalny talent wzruszają, zachwycają i szokują. Spotkania które się odbyły do tej pory to: wernisaż zdjęć Szymona Brodziaka, pokaz mody poznańskiego projektanta Łukasza Czajkowskiego, oraz charytatywny koncert świąteczny zespołu Audiofeels.

Lokalizacja:
Adres: ul. Morenowa 33
Kod pocztowy: 62 - 0
Miasto: Puszczykowo
Województwo: wielkopolskie
Dane kontaktowe:
Strona www: http://hotelarnia.pl
Numer telefonu: +48 61 898 37 80
+48 61 898 37 81

Polecane obiekty: