Blue Klinik

Bytom

Kilka słów o Blue Klinik

Blue Klinik to nowoczesny gabinet dentystyczny w centrum Bytomia. Posiada wysoko wykwalifikowany personel. W połączeniu ze specjalistycznym sprzętem dentystycznym tworzy praktykę na bardzo wysokim poziomie.

W klinice kładziemy szczególny nacisk na stomatologię estetyczną. Dbamy o to, aby pacjenci mieli zarówno zdrowe, jak i piękne zęby. Współczesna stomatologia oferuje wiele rozwiązań, które pomagają przywrócić piękny uśmiech.

Pamiętajmy, że w dzisiejszym świecie uśmiech może być bardzo przydatny i samym uśmiechem można wiele zdziałać. Nie wstydźmy się uśmiechać.

Nowoczesne technologie, materiały i dobrzy lekarze

Nad uzyskaniem idealnego uśmiechu u pacjenta, pracuje cały zespół lekarzy stomatologów. W gabinecie Blue Klinik, od najwcześniejszych etapów leczenia, podczas samego planowania jego przebiegu, dentyści służą całą swoją wiedzą i doświadczeniem, aby uzyskać u pacjenta pożądany przez niego efekt.

Nowoczesna stomatologia daje nam możliwość poprawy wyglądu zębów poprzez zmianę ich koloru (np. wybielanie), kształtu i położenia, a także poprzez estetyczne i eleganckie uzupełnianie zębów brakujących.

Lokalizacja:
Adres: ul. Dworcowa 11/2
Kod pocztowy: 41-902
Miasto: Bytom
Dane kontaktowe:
Strona www: http://www.blueklinik.pl/
Adres e-mail: blueklinikdentaltravel@gmail.com
Numer telefonu: 32 281-30-03
+48 792-079-900

Polecane obiekty: