Bellisana

Warszawa

Firma, której jestem właścicielem powstała w 1993r. Moja klinika mieści się w Wilanowie, posiada dogodny dojazd oraz własne miejsca parkingowe, także w garażu podziemnym. Świadczymy usługi w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii.

Posiadamy wykwalifikowany personel oraz nowoczesne urządzenia takie jak lasery diodowe, laser Q-Swich, IPL oraz Body Health czy New Life do stymulacji mięśni. Wykonujemy zabiegi mezoterapii bezigłowej nowoczesnym urządzeniem Skeyndor a także mikrodermabrazję korundową. Posiadamy nowoczesny fotel do pedicure spa umożliwiający w czasie zabiegu dodatkowo masaż pleców i kręgosłupa.

Zapraszamy także na znakomite masaże wykonywane przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zakresie usuwania bruzd i zmarszczek statycznych oraz mimicznych a także korekcji ust. Specjalizuję się w lipolizie, powiększaniu piersi preparatem Macrolane oraz w zabiegach laserowych i IPL w zakresie zamykania naczynek, usuwania przebarwień i drobnych zmian skórnych oraz depilacji. Wykonuję zabiegi usuwania tatuażu i makijażu permanentnego.

Wykonuję także zabiegi mezoterapii oraz peelingi i zabieg rewitalizacji skóry własnym bogatopłytkowym osoczem metodą Regeneris.

22. Wykorzystuję Toksynę Botulinową do leczenia nadmiernej potliwości i migren. Ukończyłem dwuletnią podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej dr Ignaciuka, a także przebyłem w zakresie wymienionych zabiegów szereg szkoleń i kursów potwierdzonych stosownymi certyfikatami.
Jestem członkiem i certyfikowanym lekarzem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Mam za sobą ponad 30 letni staż pracy lekarskiej, II stopień specjalizacji, wiele lat pracy w szpitalu Akademii Medycznej w Warszawie w tym również w charakterze nauczyciela akademickiego

Bellisana to miejsce w którym realizujemy nasze pasje, które wiążą się z pielęgnacją urody. Stworzyliśmy miejsce eleganckie i pełne czaru. Bardzo zależy nam, aby atmosfera była wyjątkowa.

Dbamy o komfort naszych Klientów i efektywność zabiegów podnosząc swoje umiejętności i rozszerzając ofertę tak, aby każda wizyta u Nas była niezapomniana.

Bellisana to doskonale wyposażony gabinet. Wykonujemy microdermabrazję aparatem firmy REVIDERM wykorzystywanym w Intytutach Estee Lauder we Francji i Stanach Zjednoczonych. Zadbamy o Państwa sylwetkę dzięki zabiegom elektrostymulacji i endermologii.

Lokalizacja:
Adres: Al. Wilanowska 7 lok 3
Kod pocztowy: 02-765
Miasto: Warszawa
Dane kontaktowe:
Strona www: www.bellisana.pl
Adres e-mail: biuro@bellisana.pl
Numer telefonu: 22 401 06 65
665 665 078

Polecane obiekty: