Artur Zawisz Prywatny Ośrodek Chirurgii Plastycznej

Kraków

Artur Zawisz urodził się w 1963 roku. Ukończył Wydział Lekarski Krakowskiej Akademii Medycznej w 1988. I stopień z chirurgii ogólnej uzyskał w 1993 roku pracując w III Klinice Chirurgii Ogólnej w Krakowie.

W latach 93-01 nabywał umiejętności w najstarszym w Polsce i jednym z najlepszych na świecie ośrodków chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju, gdzie pod kierownictwem profesora Kazimierza Kobusa uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej z wyróżnieniem.

Na licznych stażach i szkoleniach w kraju i za granicą zdobył potrzebną wiedzę oraz umiejętności operacyjne pozwalające na leczenie chorych z wadami wrodzonymi i zniekształceniami pourazowymi.

W trakcie specjalizacji wykonywał niezliczone operacje m.in. zabiegi z zakresu chirurgii czaszkowo-twarzowej, skomplikowane rekonstrukcje po rozległych ubytkach, zniekształceniach twarzy, piersi oraz kończyn.

Opanował do perfekcji techniki operowania pod mikroskopem, co pozwoliło mu na skuteczne replantowanie kilkudziesięciu obciętych kończyn i palców, a także wykonywał liczne bardzo skomplikowane operacje rekonstrukcyjne przenosząc na połączeniach mikronaczyniowych złożone kompleksy tkankowe.

Ośmioletnia praca w Polanicy Zdroju a także zdobyte doświadczenie w renomowanych ośrodkach chirurgii plastycznej na świecie m.in. w USA (Baltimore, Chicago, Dallas Nowy Jork), we Francji (Paryż, Cann, Nicea), Hiszpanii (Madryt, Barcelona), Atenach, Augsburgu Bonn, Rio de Janeiro, Sztokholmie, Tel Avivie i Wiedniu pozwalają mu wykonywać operacje kosmetyczne na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowszej wiedzy medycznej i zdobyczy technicznych.

W latach 2001-2010 zabiegi kosmetyczne wykonywał w Prywatnej Klinice 3B przy ul. Nowowiejskiej w Krakowie. W tym czasie pracował także w Szpitalu Uniwersyteckim, gdzie zajmował się rozległymi rekonstrukcjami tkanek głównie w obrębie głowy i szyi po ubytkach nowotworowych.

Od 2003 zatrudniony jest w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, gdzie wykonuje skomplikowane operacje rekonstrukcyjne twarzy.

Aktualnie zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej wykonuje w nowoczesnym, nowo otwartym ośrodku chirurgii plastycznej przy ul. Merkuriusza Polskiego 23 a w Krakowie, do którego serdecznie zaprasza wszystkich chętnych.

Lokalizacja:
Adres: ul. Merkuriusza Polskiego 23 a
Kod pocztowy: 30-698
Miasto: Kraków
Dane kontaktowe:
Strona www: www.chirurgia-plastyczna.med.pl
Adres e-mail: artzawisz@wp.pl
Numer telefonu: (012) 636 64 36
608 09 99 39

Polecane obiekty: