AESTHETIC

Łódź

Gabinet AESTHETIC oferuje Państwu pełną gamę zabiegów z zakresu nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej na twarz, szyje, dekolt i dłonie. Nasi lekarze i kosmetolodzy rozumieją, że problemy estetyczne bywają dla pacjentów niemal tak samo ważne, jak problemy zdrowotne. Dlatego zajmujemy się zarówno leczeniem, jak i estetyką.

Gabinet gwarantuje doskonale wyszkoloną kadrę medyczną i kosmetyczną. Zapewnia najwyższą jakość obsługi w komfortowych warunkach. Aby zagwarantować naszym klientom maksymalne poczucie bezpieczeństwa cała nasza kadra przeszła specjalistyczne szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Jako jeden z pierwszych gabinetów w Polsce specjalizujemy się w zabiegach profesjonalnego złuszczania naskórka tj. mikrodermabrazja i peelingi chemiczne. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt oraz preparaty. Nasza kadra przeszła specjalistyczne szkolenia z zakresu złuszczania naskórka wszystkim dostępnymi metodami zarówno w Polsce jak i zagranicą (Włochy, Brazylia, Francja).

W ofercie naszego Gabinetu są najnowsze światowe hity takie jak Mikrodermlalinfuzja czy Mikrodermabrazja Lekarska Clear Peel.

W naszym gabinecie odnajdą Państwo przyjemną atmosferę, dyskrecję, bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów oraz profesjonalne porady lekarskie. W dążeniu do zapewnienia naszym pacjentom efektów zgodnych z ich oczekiwaniami, wszystkie zabiegi wykonujemy wykorzystując najnowocześniejsze technologie oraz bezpieczne i atestowane materiały. Długoletnie doświadczenie oraz stałe doskonalenie zespołu specjalistów wykonujących zabiegi to gwarancja sprostania wymaganiom naszych pacjentów. Należy do nielicznych gabinetów w Polsce, gdzie stawia się szczególnie duży nacisk na to, aby pierwsza Państwa wizyta w gabinecie poprzedzona była konsultacją dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej gdyż uważamy, że tylko prawidłowa diagnoza i odpowiednio do tego dobrane zabiegi lub leczenie farmakologiczne są gwarantem Państwa zadowolenia i naszego sukcesu.

H3. Gabinet Aesthetic jest członkiem Światowego Towarzystwa Medycyny Anti Aging.

Gabinet Aesthetic, otrzymał prestiżowy tytuł AMBASADORA marki Restylane® w Polsce. Tytuł Ambasadora marki Restylane nadawany jest lekarzom w uznaniu za wysokie kwalifikacje.

UDOGODNIENIA DLA PACJENTÓW:

  • promocyjne i bardzo konkurencyjne ceny zabiegów
  • indywidualne ustalanie cen zabiegów oraz możliwość negocjacji ceny
  • dogodne terminy wizyt (także w niedzielę)
  • specjalne znieczulenia – aby zredukować nieprzyjemne odczucia podczas bolesnych zabiegów stosujemy specjalne znieczulenie wykonywane na zamówienie we Włoszech, działające dużo silniej niż Emla i są w 100% bezpieczne.
  • dogodne formy płatności: – akceptujemy karty płatnicze – możliwość płatności ratalnej (Lukas Bank)
  • indywidualne podejście do Pacjenta
  • klimatyzowany lokal
  • bezprzewodowy internet
Lokalizacja:
Adres:
Kod pocztowy:
Miasto: Łódź
Dane kontaktowe:
Strona www: www.aesthetic.com.pl
Adres e-mail: aesthetic@aesthetic.com.pl
Numer telefonu: 503 153 107
506 235 425

Polecane obiekty: