Hotel Fado

Świdnica dolnośląskie

Przy ul. M. Konopckiej 6-8, w najstarszej części historycznego miasta Świdnicy powstał hotel, który swoja niepowtarzalna atmosfera oraz jakością usług pragnie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Gości.

Planujesz podroż służbową, jesteś zainteresowany ciekawą historią naszego miasta i okolicy, planujesz weekendowy wyjazd rodzinny, a może po prostu szukasz noclegu w drodze do odległych miejsc?

Trafiłeś we właściwe miejsce. Hotel Fado jest małym rodzinnym hotelem z 25 pokojami, restauracją, częścią konferencyjno-bankietową oraz strefa relaksu Wellness & Spa.
To niepowtarzalne ale jednocześnie przytulne i nastrojowe wnętrza.
W zależności od piętra pokoje różnią się dekoracją i kolorystyką.

Każdy pokój standardowy wyposażony jest w:

telefon, telewizor LCD 32”, telewizję satelitarną w jakości HD, sejf z możliwością schowania laptopa, bezpłatny Internet bezprzewodowy i przewodowy, zestaw do prasowania (za wyj. pokoi jednoosobowych) zintegrowany z telewizją system audio w łazienkach, suszarkę.

Pokoje jednoosobowe

W naszej ofercie znajdują się 2 pokoje jednoosobowe, z prysznicem w łazience. Szerokość łóżka wynosi 90 cm. Wielkość pokoi około 10 m2.
Pokoje dwuosobowe z jednym łóżkiem

Hotel oferuje 15 pokoi dwuosobowych, częściowo urządzonych klasycznie, a częściowo nowocześnie. W 6 pokojach mieszczą się wygodne kanapy rozkładane, umożliwiające nocleg dodatkowej osoby. Łazienki posiadają prysznice. Szerokość łóżka w pokojach wynosi: 160 cm – 12 pokoi, 180 cm – 3 pokoje (łóżko typu King). Wielkość pokoi jest zróżnicowana, wynosi od około 15 m2 do 19 m2.
Pokoje dwuosobowe z oddzielnymi łóżkami

W czterech pokojach znajdują się oddzielne łóżka, bez możliwości połączenia. W każdym pokoju tego typu mieści się wygodna kanapa rozkładana, umożliwiająca nocleg dodatkowej osoby. Łazienki posiadają prysznice, lub wanny. Jeden z pokoi z oddzielnymi łóżkami jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Szerokość łóżka w pokojach wynosi 90 cm. Powierzchnia pokoju wynosi około 22 m2.

Plan rodzinny:
dzieci do 12 roku życia – nocleg bezpłatny
dostawa łóżeczka dla dziecka – bezpłatnie (należy zgłosić co najmniej 24 godziny przed przyjazdem).

Coś dla Ciebie dla komfortu i wygody

wybierz poduszkę dla siebie zamów stację dokującą do Iphona, Ipoda poczęstunek na powitanie bukiet kwiatów butelka wina musującego danie dnia w restauracji Bacalhau dostęp do bezprzewodowego internetu w całym hotelu relaksacyjny masaż w pokoju

Z przyjemnością umilimy Ci pobyt w naszym hotelu więc jeśli masz nietypowe życzenie, zrobimy wszystko by je zrealizować!

Lokalizacja:
Adres: M.Konopnickiej 6
Kod pocztowy: 58-100
Miasto: Świdnica
Województwo: dolnośląskie
Dane kontaktowe:
Strona www: hotelfado.eu
Adres e-mail: hotel@hotelfado.eu
Numer telefonu: 74 6666373
74 6666370

Polecane obiekty: