Este l'arte

Łódź

Klinika Chirurgii Plastycznej Este l’arte jest kontynuatorką tradycji Prywatnej Kliniki Chirurgii Plastycznej działającej od 1990 roku w Łodzi i współpracującej z nią Prywatnej Kliniki Chirurgii Plastycznej w Holandii. Wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza i umiejętności chirurgiczne pozwalają zapewnić naszym Pacjentom najwyższą jakość świadczonych usług. Nasza Klinika spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej dla tego typu Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej.

Zapewniamy najwyższej klasy opiekę specjalistyczną tak w zakresie chirurgii plastycznej jak i innych specjalności reprezentowanych przez współpracujących z nami lekarzy.

Profesjonalizm personelu oraz najwyższej klasy sprzęt medyczny zapewniają Państwu całkowite bezpieczeństwo. Oferujemy Państwu operacje plastyczne w pełnym zakresie, pełną opiekę anestezjologiczną, wszystkie rodzaje znieczuleń, całodobową hospitalizację.

Klinika znajduje się na 2250 metrowej działce przy krajowej drodze publicznej, ze wszystkich stron otoczona zielenią. Na działce znajduje się parking na 25 aut.

W nowo wybudowanym, parterowym i nowocześnie wyposażonym budynku mieszczą się dwie strefy kliniki: poradnia i blok operacyjny. W części Poradni Kliniki znajdują się: rejestracja, gabinet konsultacyjny, sala zabiegowa. W strefie Bloku Operacyjnego znajdują się dwie sale operacyjne, sala przygotowania pacjentów do zabiegów operacyjnych i sala pooperacyjna. W Klinice są cztery Pokoje dla Pacjentów.

Zespół Kliniki Chirurgii Plastycznej Este l’arte

Podstawowy zespół naszej Kliniki tworzy trzech specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej. Znakomicie uzupełniają się doświadczeniem i umiejętnościami zdobytymi podczas pracy w różnych klinikach chirurgii plastycznej oraz innych oddziałach zabiegowych. Wszystkie te czynniki pozwalają im na stworzenie właściwej atmosfery, pełnego komfortu i bezpieczeństwa naszym Pacjentom.

h3. Klinika umożliwia kredytowanie operacji plastycznych

Skorzystaj z naszych usług już dziś, zapłać w wygodnych Getin Ratach

Dla Twojej wygody, za usługi naszej Kliniki Chirurgii Plastycznej możesz zapłacić w ratachrekomendowanego przez nas Getin Banku, które pozwolą Ci komfortowo sfinansować Twoje marzenia.

Sprawdź, dlaczego warto wybrać Getin Raty:

kwota kredytu od 200 zł aż do 40 000 zł wygodne terminy spłaty – od 2 do 60 miesięcy korzystne miesięczne raty minimum formalności – możliwość otrzymania Getin Rat bez konieczności wizyty w banku, w oparciu o oświadczenie o zarobkach*

*szczegóły procedury uproszczonej oraz informacja dotycząca potrzebnych dokumentów dostępne u pracownika Kliniki

Liposukcja ud – Klinika Chirurgii Plastycznej Este l’arte

Lifting Twarzy w Klinice Chirurgii Plastycznej Este l’arte

Lokalizacja:
Adres: ul. Aleksandrowska 167
Kod pocztowy: 91-229
Miasto: Łódź
Dane kontaktowe:
Strona www: klinikachirurgiiplastycznej.pl
Numer telefonu: 48 42 652 55 00
669 119 911

Polecane obiekty: